Uliczki i fototapety

Moda na uliczki.

Fototapeta uliczka ze schodami

Wąskie lub szerokie, kamienne lub ceglane – uliczki Włoch, Francji, Hiszpanii idealnie pasują na powiększenie wnętrza. Uliczki poprawiają estetykę mieszkania oraz powiększają optycznie niewielkie pomieszczenia. W większych wnętrzach np. dużym salonie przenoszą klimat do śródziemnomorskich miasteczek. Najczęściej występują w kolorze oryginalnym, ale można je kupić w sepii lub czarno białe sprawdź sklep agatonstudio.pl, gdzie każdą dekorację można dopasować na wymiar ściany. Przy decyzji dotyczącej fototapet należy zwrócić uwagę na materiał z jakiego są one wykonane. Najlepszym rozwiązaniem będą te na podłożu fizelinowym. Odrobinę droższe od papierowych, ale zdecydowanie łatwiejsze w aplikowaniu na ścianę. Klej przy fizelinie nakładamy tylko na ścianę i dociskamy do niej suchą fototapetę. Technicznie jest również trwalsza, gdyż występuje z ochronną warstwą winylu.

Fototapeta z uliczką i mała kuchnia

Architektura postrzegana jest najczęściej jako „naturalna perspektywa”, która optycznie powiększa wnętrze. Do kuchni z meblami tradycyjnymi (drewno, imitacja drewna) pasować będzie fototapeta z uliczką w naturalnych kolorach cegły lub kamienia. Do wnętrz nowoczesnych – meble na wysoki połysk – warto nakleić na ścianę fototapetę z uliczką czarno białą lub w odcieniach sepii. Wybierając fototapetę do kuchni szukajmy na ścianach wnęk, luk między meblami, a zatem miejsc, gdzie pomimo niewielkich rozmiarów fototapeta będzie w nienachalny sposób nadawał wnętrzu złudzenie perspektywy kamiennych fasad przyozdobionych roślinami.

Fototapetę z uliczką udekoruj salon

Fototapeta z uliczką nad kanapą

Dekoracja z kamienną uliczką idealnie wpisuje się we współczesne trendy stylizacji salonu na styl kolonialny. Kamienne ściany fasad połączone z drewnianymi drzwiami oraz okiennicami, promienie słoneczne wydobywające strukturę ścian, zielone liście w połączeniu z wełnianym dywanem oraz meblami z naturalnego drewna będą idealnie współgrać determinując stylistykę wnętrza. Wizualizacje fototapet z uliczką zostały zaczerpnięte z https://agatonstudio.pl/107-fototapety-uliczki Kolory dodatków powinny zawierać ciepłe barwy. Ciekawym rozwiązaniem będzie stworzenie rozwiązania opartego na beżach, brązach oraz kolorze kremowym z oliwkowymi dodatkami.
Comments are Closed