Fototapety

Duży wymiar jest inspirujący. Lubimy duże rzeczy. Pierścionek z dużym brylantem, jogurt z dużymi kawałkami owoców, duże oczy dziecka, dużo miłych słów, dużo kwiatów, przyjaciół, uśmiechniętych oczu. Duże może więcej. Duże mieszkanie, ogród, drzewo, a nawet podgrzybek znaleziony w lesie. Podobnie jest z dekoracjami. Duże fototapety mogą działać na wyobraźnie – mają potencjał. Mają prawo do zmian, którego brakuje małym obrazom. Duże dekoracje z rozmachem ogarniają przestrzeń. Duże fototapety otwierają drzwi do nowego wymiaru.

Zaproś las do mieszkania.

Z fototapetą możesz sobie na to pozwolić. Fototapeta wniesie zapach poranka do Twojego salonu. Wyobraź sobie swój salon, a później pomyśl o tym co lubisz najbardziej. Fototapeta pozowli przenieść Twoje wyobrażenia w świat rzeczywisty. Może lubisz kamieniste nabrzeże Adriatyku. Twój salon kończy się nagle i widzisz jachty z białymi żaglami, słońce, wysokie kamienne wzgórza zstępujące do wody.

Najprzyjemniejsza jest chwila tuż przed podjęciem decyzji.

Jeżeli możesz podpisać się pod tym zdaniem na pewno wybierzesz dobrze. Wiesz czego chcesz. To jest dobre. Nie boisz się zmian w swoim otoczeniu. Tak. Na sto procent wybierzesz doskonałą fototapetę do swojego salonu. Nie ważne, czy będzie to zachód słońca oplatający wieżowce Nowego Jorku, kępy traw porastające plaże Norwegii, różowy rower na tle obdrapanej, ale czarno białej ściany. Nie ważne. Ty wiesz co jest dla Ciebie najlepsze.

Budowanie na ścianie.

Jak wybudować francuską uliczkę we własnym mieszkaniu? Jak nasadzić drzewami Central Parku ścianę za telewizorem? Jak bez wapna i cegieł odtworzyć zaułki uliczek włoskiego Limone? Tylko za pomocą fototapety! Co tak naprawdę odbywa się na naszym mieszkaniu, gdy naklejamy stylowe fototapety do salonu? Odbywa się metamorfoza. Ściana przestaje być ścianą. Ściana jest westchnieniem. Nie ma jej – znika. Na jej „gruzach” rodzi się nowy świat. Zapraszamy do swojego domu to czego wcześniej nie było. Zapraszamy absolutnie nowy wymiar dekoracji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *