Nowoczesna i przytulna sypialnia

fototapeta-z-paryzemPrzeszklona elewacja otwiera ogród na sypialnie we wnętrzu. Dodatkowo w tym pomieszczeniu minimalna ilość ścian oraz modernistyczny wystrój wnętrza sprawia, że dom jest  pełen światła i przestrzeni. Dom nowocześnie urządzony wyróżniać może się takim oryginalnym rozwiązaniem. W tym nowoczesnym domu króluje prostota, dlatego w różnych pomieszczeniach pojawiają się te same materiały wykończeniowe – deski dębowe czy betonowe płytki. Schowki zaprojektowane w różnych, czasem zaskakujących zakątkach czterech ścian, zapobiegają zagraceniu wnętrza przez różnego typu przedmioty.  Miejscem w domu, w którym spędzamy polewę swojego życia jest sypialnia. To sen decyduje o tym, jak będzie wyglądał nasz dzień.  Dobrze dobrany materac i wygodna poduszka to podstawa! Mimo tych elementów, ważny jest również wygląd sypialni, który budzi podziw i daje satysfakcję naszym oczom każdego ranka.  O tym jak urządzić i udekorować sypialnie? Który styl najbardziej odzwierciedli nasze gusta? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziemy w poniższym artykule.

KLASYCZNA SYPIALNIA W KOLORACH CZERNI I BIELI

Fototapeta one colour, z różowym mostem na pierwszym planie.

Fototapeta one colour, z różowym mostem na pierwszym planie.

Czarno-biała dość minimalistyczna sypialnia. Na przeciwko okna ustawiono dużą, mleczną szafę wnękowa, a na środku pomieszczenia tradycyjnie stanęło łóżko. W aranżacji całkowicie ograniczono się do monochromatycznych barw. Wyjątkiem są obrazy one colour o lekko czerwonym akcencie, jednak nie jest krzykliwy. Całe wnętrze jest stonowane i klasyczne, dlatego też z pewnością w takiej sypialni czekają nas spokojne sny.

NOWOCZESNY WYSTRÓJ W  KOLORACH BIELI I CZERWIENI.

Projekt bardzo nowoczesnej, oryginalnej sypialni dla młodego małżeństwa, które lubi połączenie białej, błyszczącej ekstrawagancji z bordową klasyką. W beli utrzymano szafę połączoną z regałem i szafką nocną, która funkcjonuje dodatkowo jako obszerny stolik. Znajdzie się na nim miejsce na komputer, tacę ze śniadaniem czy książkę. Ściana za łóżkiem fototapeta-na-szafe-wnekowapomalowana została farbą w kolorze burgundu, tworząc doskonałe tło pod zamontowane na niej obrazy do sypialni. W czerwonym kolorze zaprojektowano również zasłony przykrywające okno. Położono na podłodze czerwony dywan wraz z poduszkami uzupełnia przeważającą w pomieszczeniu biel.

PROJEKT SYPIALNI-WYSTRÓJ W ODCIENIACH BIELI

Elegancka, minimalistyczna sypialnia z lekkim powiewem stylu glamour. Śnieżne, niezwykle jasne i świeże wnętrze zaaranżowano na funkcjonalną i spokojną sypialnię. Mimo tego, że prawie wszystko jest białe to nie jest tu nudno i banalnie. Część ścian pokryto cegłą, a część panelami strukturalnymi, niewątpliwą ozdobą jest również oryginalny obraz.

Fototapeta na tle starej cegły. Obraz przedstawia most w czarno białym kolorze.

Fototapeta na tle starej cegły. Obraz przedstawia most w czarno białym kolorze.

Z mlecznej poświaty wyłaniają się dla kontrastu czarne lampy. Oprócz pełnienia swojej roli w oświetleniu pomieszczenia stanowią swoistą dekorację. Pałacowe elementy nadały pomieszczeniu klasy i luksusowego charakteru.

To czy gustujemy w kolorach, czy klasycznych lub skandynawskich wnętrzach  jest kwestią indywidualną. Każdy jest inny, tak samo więc potrzebuje znacznie różniącego się wnętrza od znajomych czy rodziny. Często jednak jest tak, że gustujemy w takich samych barwach i stylach co nasi rodzice. Miejsce naszej sypialni zazwyczaj jest aranżowane na styl sypialni rodziców z dziecięcych lat.

Comments are Closed